Kaporta, Göçük Düzeltme

Aracın sac kaporta aksamı üzerinde meydana gelen, boyanın zarar gördüğü, 10 cm çapa kadar vuruk, ezik ve göçüklerin "GÖÇÜK ÇEKTİRME’’ tekniği ile düzeltilerek eski haline getirilme işlemidir.

Şase Düzeltme

Ayçelik Oto olarak, Şase düzeltme işlemini en iyi şekilde yaparak aracınızı orjinal hale getiriyor ve aracınıza sorunsuz ve güvenle binebilmenizi sağlıyoruz. Aracın şasesi ilk günkü orjinalliğine kavuşturularak güvenli bir yolculuk yapmanız sağlanır.

Oto Boya, Boya Koruma, Pasta Cila

Unutmayın. Aracınız hasar gördüğünden dolayı değil, iyi boyanmadığından dolayı değer kaybeder...   Her marka aracınız için güvenebileceğiniz adres.. AYÇELİK OTO...

Ana Sayfa Hizmetlerimiz Şase Düzeltme

Şase Düzeltme

Podya (Şase) düzeltme işleminde araç sağlamlığı ve orjinalliği maksimum düzeyde aynı kalır. Satışta sorun yaratmaz. Araç satın almadan öncesinde kontrol etmeniz gereken en önemli yerlerden birisi şase'dir.

Bu aracın kaza yapmış ise hangi büyüklükte olduğunu gösterebilir. Eğer şasede yamukluk varsa aracın kazası büyük ölçüde olmuştur. Bu durum aracı aldıktan sonra başınızın ağrımasına sebep olabilir. Biz şase düzeltme işlemini en iyi şekilde yaparak aracınızı orjinal hale getiriyor ve aracınıza sorunsuz ve güvenle binebilmenizi sağlıyoruz. Aracın şasesi ilk günkü orjinalliğine kavuşturularak güvenli bir yolculuk yapmanız sağlanır.